آموزش مسائل جنسي
درباره وبلاگ
اين وبلاگ فقط جهت آموزش مسائل زناشويي ساخته شده است.
مديران وبلاگ:
سلامت __ ستاره __ محمدمسعود
هر سوالي داشتيد در قسمت نظرات بپرسيد.

آماده تبادل لينك با همه وبلاگها و سايتها هستيم .
اول ما را لينك كنيد و بعد در قسمت نظرات خبر دهيد تا با چه اسمي لينكتان كنيم.
پيوندهای روزانه
پيام مديريت وبلاگ : با سلام، به این وبلاگ خوش آمدید. لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود برای بهتر شدن مطالب وبلاگ آگاه سازید.
معاشقه و بازی قبل از رابطه
سکس پدیده ای بزرگ و دوست داشتنی است و گاھی انجام بعضی کارھا درکنار سکس میتواند برای شما بسیار تحریک کننده باشد.ممکن است شما قصد داشته باشید که با دوست دختر یا ھمسر خود به استخر بروید یا اینکه فقط بخواھید کمی نشاط به زندگی خانوادگی خوداضافه کنید،بھرحال نکاتی که برایتان مطرح میکنم برای لذت بخشیدن به زندگی شما بسیار سودمند است.


١ - او را ببوسید :

بله،بوسه بسیار لذتبخش است و حتی گاھی اگر آنرا خوب انجام دھید، میتواند زن را به ارگاسم برساند! ولی مراقب باشید که در اینکار خیلی ھم خوب نباشید! چون ممکن است بعد از آن او غیر از بوسه ھیچ تقاضای دیگری از شما نکند!! به چشمان او نگاه کرده و به آرامی لبھایش را با زبانتان خیس کنید.بعد سر او را با دستتان گرفته و از پیشانی او تا لبھا و چانه اش ھمه را ببوسید.سپس سر او را بلند کرده و گردنش را با شھوت بمکید.


علاوه بر اینھا کمر و پشت خانمھا نسبت به نوازش بسیار حساس است.بنابراین راه خود را به سمت پشت او کج کنید و به کمک دھان و ھوای گرم بازدمتان از بالا تا پایین کمر او را مرطوب کنید.برای تحریک بیشتر این قسمت میتوانید از زبان ھم کمک بگیرید.

 

٢ - نقاط حساس را تحریک کنید

 بعد از اینکه کارھای بالا را انجام دادید به سراغ قسمتھایی از بدن بروید که موقع آمیزش نمیتوانید آنھا را تحریک کنید.سینه ھا را محکم گرفته و بین آنھا را با زبان لیس بزنید.حالا دیگر حتما" او موھای شما را میگیرد و سرتان را به طرف نقاط لذتبخش بدنش میبرد تا آنھا را ھم بخورید !


بعد از مدتی پایین تر رفته و اطراف ناف را بلیسید.بیاد داشته باشید که ھرگز عجله نکنید،ھیچ حمله و یورشی در کار نیست! به آھستگی پایین تر بروید و سرتان را روی لگنش قرار دھید و آنقدر آنجا را بخورید و مک بزنید که او دیگر نتواند چیزی بگوید! یک نقطه بسیار حساس دیگر بدن زن ،داخل رانھایش است.من به ھیچ وجه توصیه نمیکنم که این منطقه را با خشونت تحریک کرده یا اینکه گاز بگیرید.شما میتوانید زبان خود را سفت کرده و اینجا را لیس بزنید یا با دستتان به آرامی نوازش کنید.بھتر است پاھایش را باز کنید ومنطقه بین لبھای خارجی واژن و ران را بخورید،مطمئن باشید که با این کار او را بسیارحشری خواھید کرد .
اگر بازھم بدنبال نقطه حساس بدن زن میگردید،میتوانید گودی پشت زانو را با زبانتانتحریک کنید یا بمکید.

 

٣ - کلیتوریس

 بعد از اینکه زن به اندازه کافی تحریک شد و صداھای شھوانی او را شنیدید، دستان خود را زیر باسن او قرار داده و به او اجازه دھید پاھایش را باز کند و روی شانه ھای شما بگذارد.حالا با نوک زبان به کلیتوریس ضربه ھای تند و پشت سرھم بزنید.ھنگامیکه این عمل شما او را دیوانه کرد،کلیتوریس را مثل لب ببوسید.مطمئن باشید که لذت فوق العاده ای خواھیدبرد.

 

4 - ساک زدن و حالت 69 گرفتن

 اینک اگر میخواھید یکدیگر را ارضاء نمایید،یکی از بھترین کارھا استمناء دوطرفه به کمک دستھایتان است.روش دیگر این است که به حالت وارونه روی ھم بخوابید و زن برای شما ساک بزند و شما نیز با دست نقاط حساس او مثل باسن و ... را تحریک کرده و انگشت خود را وارد واژن نمائید.در ھمان موقع که او با ساک زدنش شما را دیوانه میکند شما میتوانید با تحریک نقطه جی،او را به ارگاسم رسانده و لرزش زانوھایش را روی بدنتان احساس کنید.

 

5 - عشق بازی

گاھی اوقات لذت بازی و معاشقه بیشتر از سکس است.چنین تصور کنید که شما شکارچی ھستید و او شکار شماست.تمام بدن او را موبه مو جستجو کرده و تحریک نمایید.این بازی برای ھردوشما بسیار لذتبخش خواھد بود.

 

٦ - صبر کنید

درواقع بسیار مشکل است که با زن معاشقه کرده و ھنگامیکه ھردو تحریک شدید، با او آمیزش و نزدیکی نداشته باشید.من مطمئنم که شما نمیتوانید مقاومت کنید.شما احساس خواھید
کرد که بیضه ھایتان چندکیلو شده! در این ھنگام شما میتوانید آلت خود را وارد واژن او نموده و لذت ببرید یا اینکه برای یک سکس دیگر صبر کنید.مطمئنا" دفعه آینده که سکس میکنید شما میتوانید بیشتر ادامه دھید.


حسن معاشقه و بازی این است که شما به تمایلات جنسی و نقاط حساس بدن ھمسرتان بیشتر آشنا میشوید و او ھم نقاط دیگر لذتبخش بدن شما ،غیر از آلتتان، را ھم کشف میکند.تمام لذت سکس در تحریک اندامھای جنسی خلاصه نمیشود.بعلاوه سکس و آمیزش بعد از معاشقه لذت جنسی را مضاعف میکند.

 

در خاتمه یادآوری میکنم که انجام مراحل فوق مخصوصا" در زوجھایی که به ارگاسم رسیدن زن برایشان مشکل است،بسیار کمک کننده و مفید خواھد بود.


موضوع مطلب : رابطه زناشويي
نوشته شده در ۹۰/۰۳/۱۸ توسط مسعود كريمي | لينک ثابت |
عناوین آخرین مطالب ارسالی
»»